Naujienos

UAB „IVO“ IR KO SĖKMINGAI ĮGYVENDINO EUROPOS SĄJUNGOS REMIAMĄ PROJEKTĄ

Priemonė „Naujos galimybės“

UAB „IVO“ ir ko stabiliai dirbanti baldų ir ergonominių čiužinių gamybos srityje, sėkmingai įgyvendino nuo 2014 m. rugsėjo mėnesio vykdytą projektą „UAB „IVO” ir ko eksporto rinkų plėtra“ (NR. VP2-2.1-ŪM-04-K-05-201).

Kadangi Lietuvos rinka yra gana maža, bendrovė pagrindinį dėmesį skiria užsienio rinkų ir klientų paieškai. Efektyviausias būdas gauti informaciją apie užsienio rinkas ir parodyti jiems save yra dalyvavimas vykstančiose parodose, kuriose skiriamas didelis dėmesys natūraliems čiužiniams bei miegamojo, svetainės baldams. Tik parodose įmanoma greitai gauti gausios informacijos apie užsienio partnerius, pasidalinti patirtimi ir žiniomis su kitais parodos dalyviais, sužinoti kuo labiausiai domisi atitinkamos šalies klientai. Projekto „UAB „IVO” ir ko eksporto rinkų plėtra“ tikslas buvo padidinti UAB „IVO“ ir ko gaminamų prekių pardavimus užsienio rinkose, pristatyti įmonės produkciją. Pasinaudodama ES parama, UAB „IVO“ ir ko dalyvavo 6-iose tarptautinėse parodose. Projekto įgyvendinimo metu įmonė sustiprino pozicijas esamose rinkose, padidino įmonės žinomumą.

UAB „IVO“ ir ko bendra ES projekto išlaidų suma – 71736,27 eurų, iš kurių 36832,49 eurus gavo kaip ES struktūrinių fondų paramą eksporto rinkų plėtrai pagal 2007-2013 metų Ekonomikos augimo veiksmų programos priemonę „Naujos galimybės“. Projekto įgyvendinimą rėmė Lietuvos Respublika ir iš dalies finansavo Europos Sąjunga.

Įgyvendintas projektas leidžia įmonei pasiekti geresnių veiklos rezultatų, kadangi projekto metu dalyvavimas parodose suteikia galimybę susirasti naujų klientų užsienio rinkose.

Tikimasi, kad projekto veiklų įgyvendinimas ir pasiekti tikslai leis padidinti įmonės pardavimų ir eksporto augimą, sukurti ir pasiūlyti rinkai naujas prekes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *