Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima išbandyti IVO čiužinius?

Norinčius išbandyti IVO čiužinius kviečiame apsilankyti mūsų salone prekybos  centre „BIG“, Ukmergės g. 369 arba PC „Baldų rojus“, Kalvarijų g. 125, Vilniuje.

Kur gaminami IVO čiužiniai?

IVO čiužinių gamykla yra Mostiškėse, Vilniaus raj

Ar gaminate nestandartinių matmenų čiužinius?

IVO gali pagaminti bet kokių išmatavimų ir formos čiužinius.

Atsiskaitymas ir pristatymas

IVO baldų salonuose galima atsiskaityti grynaisiais pinigais, kortele arba pavedimu. Už papildomą mokestį galime pasirūpinti pristatymu į Jūsų norimą vietą.

Pirkimas išsimokėtinai

Abiejuose IVO baldų salonuose: Ukmergės g. 369, Vilnius Baltic baldų centras BiG PC ir Kalvarijų g. 125, Vilnius (Baldų rojus, prie Vakarinio įėjimo) baldus galima pirkti ir išsimokėtinai. Sudarome sutartis su lizingo kompanija. Su savimi reikia turėti asmens tapatybės kortelę.

Čiužinių naudojimo rekomendacijos ir bendrosios garantinio rašto sąlygos

Įžanga

Dėkojame ir džiaugiamės, jog išsirinkote IVO baldai čiužinį. Kad Jūsų miegas būtų lengvas lyg ant debesų, o rytai žvalūs ir darbingi parengėme Jums čiužinių naudojimo rekomendacijas, kurių laikydamiesi galėsite ne tik ilgiau džiaugtis IVO čiužiniu, bet ir pasinaudoti suteikiama garantija. Šiuo dokumentu garantuojame, kad mūsų pagamintas čiužinio blokas ir užvalkalas yra pagaminti iš sertifikuotų medžiagų ir atitinka visus kokybės reikalavimus, keliamus analogiškiems gaminiams.

Čiužinių eksploatacijos taisyklės ir priežiūra:

1. Čiužinys skirtas miegojimui.

2. Kad čiužinys ilgai tarnautų, nekeistų formos (neišsigulėtų) ir kad jame nesiveistų nepageidaujami organizmai ir/ar pelėsiai būtina:

– kas mėnesį vėdinti ir valyti dulkių siurbliu, apversti arba apsukti (išskyrus čiužinius ant specialaus medinio rėmo).

– eksploatuoti sausose patalpose ant specialių grotelių arba ant pagrindo, kuris tolygiai, ne mažiau kaip 50% per visą plotą, pralaidus orui.

3. Čiužinio, kuriame yra panaudotos natūralios medžiagos, negalima lankstyti ar kitaip laužyti.

4. Čiužinio leistina išsigulėjimo norma 2-3 centimetrai.

Bendrosios sąlygos:

 1. Garantija netaikoma:

1.1. Jei pirkėjas nesilaikė gamintojo rekomendacijų ir gaminį naudojo netinkamai (žr. skiltį Gamintojo rekomendacijos).

1.2. Jei gaminys buvo išardytas, taisytas, pažeista jo konstrukcija be gamintojo sutikimo.

1.3. Jei pirkėjas garantinio kreipimosi metu nepateikia pirkimo čekio ir garantinio rašto.

1.4. Jei čiužinys, kuris yra grąžinamas yra supakuotas netinkamai arba iš viso nėra supakuotas. Čiužinys turi būti supakuotas taip, kad transportavimo metu nesusiteptų ir nesusigadintų.

1.5. Dėl specifinio čiužiniams naudojamų medžiagų kvapo – Gaminio kvapas nėra gamybos brokas. Dauguma gaminių gali turėti specifinį kvapą, tačiau vėdinamose patalpose jis dingsta  per 7-10 dienų.

 1. Naudojant gaminį gali pasikeisti jo minkštumas. Tai atsiranda dėl fizinių medžiagų savybių. Iki 15% pasikeitęs minkštumas nėra gaminio brokas. Dalinis minkštumo padidėjimas yra leistinas ir tokiais atvejais gamintojas neprivalo pakeisti čiužinio.
 2. Čiužiniui dėvintis didžiausią spaudimą patiriančios vietos gali įdubti. Iki 10% pagrindo aukščio deformacija neturi įtakos čiužinio savybėms. Garantija taikoma didesnę deformaciją garantiniu periodu įgavusiems čiužiniams.
 3. Norėdamas pateikti pretenziją dėl nekokybiško gaminio, Pirkėjas privalo turėti pirkimo dokumentą, būti susipažinęs su garantijos sąlygomis, jas vykdyti ir būti patvirtinęs garantiją savo parašu.
 4. Pretenziją Pirkėjas pateikia raštu prekybos vietoje, kurioje įsigijo IVO baldai gaminį arba el. paštu pridėdamas pirkimo-pardavimo sutartį, pirkimo kvitą, garantinį raštą bei detalias gaminio nuotraukas.
 5. Gavęs pretenziją pardavėjas įsipareigoja per tris (3) darbo dienas susisiekti su pirkėju ir jei yra būtina suderinti gaminio apžiūrą, kurios metu būtų nustatyta čiužinio būklė ir broko atsiradimo priežastys.

Garantijos terminai:

 1. 1. Lateksiniam čiužinio pagrindui bei spyruoklėms suteikiama 10 (dešimties) metų kreditinė garantija. Jeigu pateikta pretenzija ir gaminio defektai pripažįstami garantiniais, IVO baldai pakeis defektuotas gaminio dalis arba visą gaminį kitu tokios pačios arba labai panašios sudėties ir savybių čiužiniu.
 2. Čiužinio užvalkalui suteikiama 1 (vienerių) metų garantija nuo pardavimo. Ji taikoma, jei garantiniu laikotarpiu išyra siūlė, sugenda užtrauktukas ar atsiranda kitų medžiagų ar gamybos proceso brokų. Pirmiausiai užvalkalas yra taisomas ir tik jeigu nepavyksta defekto pašalinti, tuomet keičiamas nauju. Natūralus audinio dėvėjimasis nelaikomas broku.

UAB “Bebirva” įsipareigoja per maksimaliai trumpą laiką nemokamai pašalinti trūkumus jei jie atsirado dėl gamybos broko ar nekokybiškų medžiagų.

Garantija taikoma susidėvėjimui ir plyšimams, jei buvo laikomasi eksploatavimo taisyklių ir čiužinių priežiūros rekomendacijų, yra pateikti įsigijimo kvitas ir garantija.

Garantija netaikoma defektams, kurie atsirado dėl transportavimo, netinkamo eksploatavimo ar naudojimo ne pagal paskirtį.

Gamintojo rekomendacijos/čiužinio priežiūra:

 1. Čiužinius rekomenduojame dėti ant medinių grotelių. Rekomenduojame rinktis groteles su iki 4 cm tarpais tarp lentelių. Taip nepažeisite čiužinio konstrukcijos ir užtikrinsite oro pralaidumą. Čiužinys netinkamas laikyti ant ištisinio medinio pagrindo ir metalinių grotelių – gali būti pažeista čiužinio konstrukcija. Tokie lovos pagrindai neleidžia laisvai cirkuliuoti orui, todėl pradeda kauptis drėgmė, gali atsirasti pelėsis.
 2. Kad gaminys tolygiai dėvėtųsi ir ilgiau išlaikytų savo esmines savybes, rekomenduojame jį vartyti ir vėdinti (sukeiskite čiužinio puses, galvūgalį su kojūgaliu). Jeigu įsigytas čiužinys yra abiejų pusių naudojimo, rekomenduojame jį taip pat ir vartyti kas 2-3 mėnesius (apverskite kita puse, sukeiskite galvūgalį su kojūgaliu).
 3. IVO baldai suteikia 10 metų garantiją lateksinių čiužinių fizinėms medžiagų savybėms bei komfortui, tačiau remiantis higienos specialistų rekomendacijomis, čiužinį patartina keisti kas 7 metus.
 4. IVO čiužiniai – Kopos 60, Giraitė 60, Rami jūra 60, Lateksas 60 rekomenduojami iki 100 kg svorio žmonėms. Čiužiniai – Kopos 70, Giraitė 70, Rami jūra 70, Lateksas 70 rekomenduojami iki 130 kg svorio žmonėms. Žmonės, sveriantys daugiau nei nurodyta rekomendacijoje, taip pat gali naudotis čiužiniu, tačiau tokiais atvejais nemokamas garantinis čiužinio aptarnavimas nėra taikomas
 5. Čiužiniai neskirti plauti. Tik užvalkalus galima skalbti ar kitaip valyti (prieš plaunant žiūrėti užvalkalo priežiūros etiketę).
 6. Skalbimas: Valykite  natūralių užvalkalų tik paviršių. Švelniai nuvalykite drėgna kempine ir švelniu plovikliu, leiskite išdžiūti toliau nuo saulės spindulių, kad čiužinys būtų visiškai sausas prieš jį naudojant.
 7.  Kad čiužinys būtų nepriekaištingos būklės naudokite čiužinio apsaugą (natūralų protektorių).

Užduokite klausimą

Jei neradote norimo atsakymo, parašykite mums ir mes Jums atsakysime

Contact Form Demo