Naujienos

PROJEKTAS „UAB „IVO” IR KO VERSLO PROCESŲ MODERNIZAVIMAS“

UAB „IVO ir Ko“ pagrindinė veiklos sritis – ekologiškų čiužinių gamyba. Tai unikalūs gaminiai, puikiai vertinami Vokietijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, Danijoje. Čiužiniai yra gaminami išimtinai rankomis, kokybės užtikrinimui atliekama 5 lygių kontrolė. Siekiant maksimaliai užtikrinti  čiužinių komfortabilumą, sudedamosios  medžiagos ir gamybos technologija rengiama konsultuojantis su medicinos specialistais.

UAB „IVO” yra bendrovė, kurios vienas iš tikslų yra pastoviai tobulėti ir diegtis modernias technologijas, skatinant efektyvinti savo įmonės darbų procesus. Siekiant padidinti įmonės verslo efektyvumą, įmonė nusprendė įsidiegti verslo valdymo sistemą. Kadangi šios investicijos gana didelės buvo pateikta paraiška ES finansinei paramai gauti. Įvertinus projekto naudą buvo suteiktas finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo pagal 2014–2020 metų Europos sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonės Nr. 03.3.1-LVPA-K-806 „E-Verslas LT. Projekto įgyvendinimo metu buvo modernizuoti pagrindiniai įmonės veiklos procesai.

 

DUOMENYS APIE PROJEKTĄ:

Projekto numeris: Nr. 03.3.1-LVPA-K-806-01-0017

Projekto pavadinimas: UAB „IVO” ir ko verslo procesų modernizavimas

Priemonė – pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonės Nr. 03.3.1-LVPA-K-806 „E-verslas LT”

Projekto veiklų įgyvendinimo trukmė: nuo 2016-04-11 iki 2017-09-29

Skirta finansavimo suma: 21 655,49 EUR

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *