Atsiliepimai:

No Title

2023 13 vasario

Šiandien gavome sofą iš IVO baldų. Puiki kokybė, patogumas, grožis ne tik akims, bet ir namams. Labai ačiū vyrukams, kurie atvežė ir profesionaliai įnešė sofą į kambarį. Malonus jų bendravimas , kantrumas verti 10 balų. Net įpakavimus išsivežė. Taip dar niekur nebuvo. Super. Šaunuoliai.

Renata

2022 vasario 8 d - Dalia S.

2022 8 vasario

Sveiki,

Esame dėkingi už nuostabiai elegantiškus bei kokybiškus baldus BEAUMONT

Nuoširdus ačiū vadybininkei Jurgitai Jakštienei, puikiai išmanančiai savo darbą, sugebančiai taip profesionaliai, nuoširdžiai bei atsakingai bendrauti.

Ačiū ir vyrams pristačiusiems baldus.

Sėkmės sėkmės visam kolektyvui.

Su pagarba, Dalia S.

Dalia

2021 kovo 2 d

2021 2 kovo

Neseniai įsigijome sofą ir fotelį iš IVO baldų. Puiki kokybė ir patogumas, kas tikrai papuošė mūsų namus.

Didelis ačiū p. Zitai, kuri mus užkalbino PC BIG esančiame baldų centre ir padėjo rasti, tai ko norėjome.

Taip pat didelės pagyros vyrukams, kurie atvežė baldus, malonus bendravimas bei visų įpakavimų išvežimas didelis pliusas.

Indrė

2020 12 spalio

2020 13 spalio

Šiandien gavome savo užsakytas sofas ir pufą iš „Vegas” kolekcijos – atrodo tiesiog nuostabiai 🙂 Visas aptarnaujantis personalas labai malonus. Labai noriu pasidžiaugti darbuotoja p. Zita iš PC BIG, jei ne jos užkalbinimas praeinant, nebūtume net susimastę apie šiuos baldus, didelį ačiū sakome jai!

Agnė

2020 Rugpjūčio 31d

2020 31 rugpjūčio

IVO Baldai salone Baldų Rojuje įsigijau sofą bei fotelį California ir esu daugiau nei patenkintas! Sofos oda – aukščiausios kokybės, patogumas sėdint ar gulint 10 balų, o tokio išskirtinio stiliaus minkštųjų baldų niekur kitur nesu matęs. Labai rekomenduoju!

Simonas

No Title

2020 27 vasario

Puikus vaikiškas čiužinys. Ieškojome tik natūralių medžiagų, jas radome tik pas Jus. Konsultančių bendravimas, rūpestingumas, kantrumas be priekaištų. Ačiū

Agnė

No Title

2020 14 sausio

Rekomenduoju nuoširdžiai, konsultantė tikrai išmano savo darbą. Sofa atgaivino namus ir padarė vėl kaip naujus.

Ačiū

Andrius

No Title

2020 7 sausio

Užsakėme lovą su čiužiniu, esame labai patenkinti. Labai norime padėkoti jūsų darbuotojai Jurgitai Jakštienei už profesionalumą, kompetentingą ir labai malonų aptarnavimą. Jūsų paslaugas rekomenduosime ir kitiems. Ačiū ir sėkmės

Daiva

No Title

2019 1 gruodžio

Laba diena,

Šiandien lankiausi jūsų baldų salone BIG prekybos centre.

Ieškodamas sau čiužinio, aplankiau nemažai parduotuvių, kur susidūriau su stulbinančiu abejingumu pirkėjui. Tačiau jūsų įmonės darbuotoja Jurgita privertė mane pakeisti nuomonę apie pirkėjo aptarnavimo kultūrą Lietuvoje. Po Jurgitos aiškiai, nuosekliai ir išsamiai suteiktos informacijos apie jūsų parduodamus čiužinius, tapau tikru čiužinių ekspertu. Ačiū Jurgitai už nuoširdumą ir atsidavimą savo darbui – po ilgų klaidžiojimų iš parduotuvės į parduotuvę, pirmą kartą išėjau puikios nuotaikos ir tvirtu sprendimu.

Vaidotas

No Title

2019 18 lapkričio

Prieš mėnesį nusprendžiau, kad atėjo laikas pasikeisti čiužinį. Apsilankiau ‘Baldų Rojuje’. Užsukau į ‘Ivo Baldai’. Labai patiko aptarnavimas. Darbuotoja įdėmiai išklausė ko ieškau, ko norėčiau. Vėliau aiškiai paaiškino apie turimą produkciją, medžiagas gaminiuose, skirtumus ir pan. Jos pagalba išsirinkau puikų čiužinį, kuris buvo pagamintas per porą savaičių. Antra savaitė kaip čiužinys namie ir aš galiu mėgautis kokybišku poilsiu. Ačiū!

Mindaugas

Pateikti atsiliepimą