Atsiliepimai:

2020 12 spalio

5,0 rating
2020 13 spalio

Šiandien gavome savo užsakytas sofas ir pufą iš “Vegas” kolekcijos – atrodo tiesiog nuostabiai 🙂 Visas aptarnaujantis personalas labai malonus. Labai noriu pasidžiaugti darbuotoja p. Zita iš PC BIG, jei ne jos užkalbinimas praeinant, nebūtume net susimastę apie šiuos baldus, didelį ačiū sakome jai!

Agnė

No Title

5,0 rating
2020 27 vasario

Puikus vaikiškas čiužinys. Ieškojome tik natūralių medžiagų, jas radome tik pas Jus. Konsultančių bendravimas, rūpestingumas, kantrumas be priekaištų. Ačiū

Agnė

No Title

5,0 rating
2020 14 sausio

Rekomenduoju nuoširdžiai, konsultantė tikrai išmano savo darbą. Sofa atgaivino namus ir padarė vėl kaip naujus.
Ačiū

Andrius

No Title

5,0 rating
2020 7 sausio

Užsakėme lovą su čiužiniu, esame labai patenkinti. Labai norime padėkoti jūsų darbuotojai Jurgitai Jakštienei už profesionalumą, kompetentingą ir labai malonų aptarnavimą. Jūsų paslaugas rekomenduosime ir kitiems. Ačiū ir sėkmės

Daiva

No Title

5,0 rating
2019 1 gruodžio

Laba diena,
Šiandien lankiausi jūsų baldų salone BIG prekybos centre.
Ieškodamas sau čiužinio, aplankiau nemažai parduotuvių, kur susidūriau su stulbinančiu abejingumu pirkėjui. Tačiau jūsų įmonės darbuotoja Jurgita privertė mane pakeisti nuomonę apie pirkėjo aptarnavimo kultūrą Lietuvoje. Po Jurgitos aiškiai, nuosekliai ir išsamiai suteiktos informacijos apie jūsų parduodamus čiužinius, tapau tikru čiužinių ekspertu. Ačiū Jurgitai už nuoširdumą ir atsidavimą savo darbui – po ilgų klaidžiojimų iš parduotuvės į parduotuvę, pirmą kartą išėjau puikios nuotaikos ir tvirtu sprendimu.

Vaidotas

No Title

5,0 rating
2019 18 lapkričio

Prieš mėnesį nusprendžiau, kad atėjo laikas pasikeisti čiužinį. Apsilankiau ‘Baldų Rojuje’. Užsukau į ‘Ivo Baldai’. Labai patiko aptarnavimas. Darbuotoja įdėmiai išklausė ko ieškau, ko norėčiau. Vėliau aiškiai paaiškino apie turimą produkciją, medžiagas gaminiuose, skirtumus ir pan. Jos pagalba išsirinkau puikų čiužinį, kuris buvo pagamintas per porą savaičių. Antra savaitė kaip čiužinys namie ir aš galiu mėgautis kokybišku poilsiu. Ačiū!

Mindaugas

No Title

5,0 rating
2019 10 spalio

Super čiužiniai, neatsidžiaugiame 🙂

Alfredas

No Title

5,0 rating
2019 1 kovo

Nuostabi kokybė bei aptarnavimas nuo A iki Z! Įsigijome čiužinį ir esame be galo patenkinti, taip patogiai dar nesame miegoję. Ačiū Jums ir linkime didžiausios sėkmės ateityje. Labai rekomenduoju visiems!

Akvilė

No Title

5,0 rating
2018 21 gruodžio

Nuoširdžiai, patogiausia pirkta sofa, ant kurios būtų taip patogu ir miegoti (svečiams), ir tiesiog chillint. Draugai nuolat klausia, kur pirkau, kadangi stebina tiek linijomis, tiek komfortu. Negaliu patikėti, kaip baldas gali sulaukti tiek komplimentų iš visų svečių. Beje, nuoširdus aptarnavimas ir bendravimas irgi milžiniškas pliusas lyginant su konkurentais. Highly recommended!

Karolis

Pateikti atsiliepimą