Naujienos

ES investicijos pagal priemonę „Eco-inovacijos LT“ paskatins labai mažas, mažas ir vidutines įmones diegtis netechnologines inovacijas

UAB „IVO“ ir ko, stabiliai dirbanti ekologiškų čiužinių gamybos srityje, nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. įgyvendina projektą „UAB „IVO” ir ko aplinkosaugos valdymo sistemos diegimas ir sertifikavimas“.

 

Jau daugiau kaip du dešimtmečiai kaip didėja vartotojų susidomėjimas ekologine produkcija ir didėja spaudimas vykdyti gamybą, kuri daro mažesnį poveikį aplinkai. Siekiant pagerinti įmonės konkurencinę poziciją ekologinės produkcijos sektoriuje, UAB „IVO” ir ko nusprendė įsidiegti ir sertifikuoti aplinkosaugos valdymo/vadybos sistemą. Šiuo projektu siekiama įsidiegti ISO 14001 aplinkosaugos valdymo sistemą, taip padidinant įmonės galimybes vykdyti aplinką mažiau žalojančią gamybą

 

Projekto „UAB „IVO” ir ko aplinkosaugos valdymo sistemos diegimas ir sertifikavimas“ tikslas yra  įsidiegti ir sertifikuoti aplinkosaugos valdymo sistemą.

 

UAB IVO“ ir ko iš Europos regioninės plėtros fondo 3 477,60 eurų finansavimą gavo aplinkosaugos valdymo sistemos diegimui ir sertifikavimui pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas” programą Nr. 03.3.2-LVPA-K-832 „Eco-inovacijos LT“, kuria yra skatinamos labai mažos, mažos ir vidutinės įmones diegtis netechnologines inovacijas. Projekto įgyvendinimą remia Lietuvos Respublika ir iš dalies finansuoja Europos regioninės plėtros fondas.

 

Vykdomo projekto rezultatas – įdiegta ir sertifikuota aplinkosaugos valdymo sistema leis įmonei vykdyti gamybinę veiklą su mažesniu neigiamu aplinkosauginiu pėdsaku.

Tikimasi, kad projekto veiklų rezultatas padidins įmonės investicijas į netechnologines inovacijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *