Naujienos

ES investicijos pagal priemonę „Naujos galimybės“ padės padidinti UAB „IVO“ ir ko gaminamos produkcijos pardavimus užsienio rinkose

UAB „IVO“ ir ko, kuri specializuojasi čiužinių gamyboje, sėkmingai įgyvendina projektą „UAB „IVO“ ir ko eksporto rinkų plėtra“ (Projekto Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-02-0086).

Kadangi Lietuvos rinka yra sąlyginai maža, o konkurencija joje didelė, bendrovė, plėsdama savo veiklą, didelį dėmesį skiria naujų užsienio rinkų ir klientų paieškai. Efektyviausias būdas yra dalyvvavimas užsienio valstybėse vykstančiose parodose. Parodose galima greitai gauti gausios informacijos apie užsienio partnerius, pasidalinti patirtimi ir žiniomis su kitais parodos dalyviais, sužinoti kuo labiausiai domisi atitinkamos šalies klientai.

Projekto „UAB „IVO“ ir ko eksporto rinkų plėtra“ tikslas yra padidinti UAB „IVO“ ir ko teikiamų paslaugų pardavimus užsienio rinkose, pristatyti naujausią produkciją.
Pasinaudojusi ES parama, įmonė dalyvavo 8 – iose parodose. Įgyvendinusi projektą įmonė turėtų sustiprinti pozicijas esamose rinkose, padidinti įmonės žinomumą naujose rinkose.

UAB „IVO” ir ko iš Europos regioninės plėtros fondo gavo 44 377,00 eurų finansavimą pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 „Naujos galimybės LT“, kuria yra skatinama Lietuvos įmonių plėtra užsienio rinkose. Projekto įgyvendinimą remia Lietuvos Respublika ir iš dalies finansuoja Europos regioninės plėtros fondas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *